myWeb.waw.pl

Twoja, moja wizytówka w sieci. Tworzenie stron internetowych, blogów, forum, mailingów, newsletterów.

Twoja, moja wizytówka w sieci internet. W szybki i prosty sposób możesz promować swoją firmę, produkty, zainteresowania. To najlepsza i najtańsza formy reklamy dla Ciebie. W szybki sposób możesz dzielić się, sprzedawać, promować swoje produkty, rozwiązania. To łatwy sposób na stanie się zauważalnym przez innych użytkowników.

Tworzymy strony, blogi, oparte na WordPress, który jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny, jak i darmowy.

Wordpress.org - strona główna

WordPress.org – strona główna

WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.

WordPress to nie tylko wspaniałe narzędzie do blogowania. W tej chwili mogę go nazwać bardzo dobrym CMS-em z wielkimi możliwościami.

Stron opartych na WordPress jest w sieci więcej niż 19% ( około 69 milionów ), a z dnia na dzień przybywa ich coraz to więcej. Wszystko, począwszy od prostych stron internetowych, blogów, do skomplikowanych portali i stron internetowych dla przedsiębiorstw, a nawet aplikacje, są zbudowane z WordPress.

wordpress-statistics-and-numbers-2013

Oferujemy profesjonalne tworzenie stron WordPress komercyjnych i niekomercyjnych. Jeśli potrzebujesz stworzyć wygodną w obsłudze, a za razem efektowną stronę internetową zapraszamy do zapoznania się z możliwościami jakie oferują strony WordPress.

Możliwości WordPressa:

  • łatwe i przyjazne zarządzanie - w prosty i wygodny sposób, za pomocą wizualnego edytora treści na stronie, nie znając się na kodzie HTML czy CSS,  masz dostęp do edytora tekstowego kodu. Wprowadzone zmiany, przed opublikowaniem, zawsze można podejrzeć jak będą się prezentowały na Twojej stronie. Każda wersja modyfikowanej strony jest zapisywana, zawsze później można do niej powrócić.
  • łatwe dodawanie multimediów i zarządzanie nimi. Można dodawać obrazy, wideo i materiały audio. WordPress poradzi sobie z ich obróbką i umożliwi ich publikację dla odbiorców. Dzięki systemowi i odpowiednim wtyczkom można łatwo na swojej stronie osadzić film z serwisów Youtube-aVimeo i podobnych serwisów.
  • obsługa wielu grup użytkowników – możesz podzielić dostęp do zarządzania stroną pośród różnych grup użytkowników.
  • interakcję z odbiorcami – możesz nawiązać komunikację ze swoimi odbiorcami poprzez ankiety, prowadząc konwersacje w komentarzach czy zakładając newslettery.
  • WordPress jest zoptymalizowany pod kątem pozycjonowania, dodatkowe wtyczki SEO (np.: WordPress SEO plugin by Yoast, All in One SEO Pack) dają dodatkowe rozbudowane opcje optymalizacji, budowy treści pod kątem SEO. Wykorzystując to narzędzie łatwiej uzyskasz efekt organicznego i dobrego pozycjonowania.

 

Korzyści zastosowania WordPress-a:

  • Czas, wdrożenie strony opartej na WordPress jest wielokrotnie krótsze niż stworzenia własnego systemu zarządzania treścią(CMS),
  • Pieniądz, WordPress jest darmowy, płacisz tylko za jego wdrożenie, które to rozwiązanie jest tańsze od tworzenia od zera własnego CMS-a (systemu zarządzania treścią),
  • Wygoda, nie musisz być informatykiem żeby zmienić treści na własnej stronie internetowej. Będziesz mógł wykorzystywać rozwiązania, które zostały przygotowane i sprawdzone przez wielu profesjonalistów i zweryfikowane przez klientów (używających ich). Do dyspozycji mamy niezliczoną ilość szablonów i wtyczek, zarówno tych darmowych, jak i płatnych, o nieco większych możliwościach i ze wsparciem autorów.

Tworzenie stron internetowych na Wordpress z użyciem Bootstrap 3, forum internetowego na IPBoard, mailingu i newsletterów według własnego projektu lub przedstawionych wytycznych. Strony oparte na CMS Wordpress doskonale się indeksują w wyszukiwarkach internetowych. Forum oparte na IPBoard to najlepsze, niezawodne i pewne rozwiązanie. Bądź widoczny w WWW - zyskasz na tym Ty i inni użytkownicy.